OLS logo

Хто ми ?

Ми - українська група компаній на всі 100%. Протягом багатьох років спеціалізуємося на дистриб’юції та впровадженні електронних довірчих послуг «MASTERKEY», а також програмних продуктів, в яких вони використовуються. Наша історія розпочалась із 1999 року. «MASTERKEY» був одним із перших АЦСК, що діяли на той час в Україні.
MasterKey
Арт ОФіс
Наступним кроком нашого розвитку була розробка програми для подання електронної звітності «Арт-Звіт», яка згодом перетворилась в «Арт-Звіт Pro», а для обміну електронними документами між контрагентами було розроблено сервіс електронного документообігу «Арт-Офіс». Одним із досягнень нашої компанії стала розробка та впровадження засобів криптографічного захисту інформації, які на теперішній час мають позитивні експертні висновки за результатами державної експертизи у галузі КЗІ. В усіх програмних продуктах, розроблених нами, ми використовуємо власні криптобібліотеки, що забезпечує конфіденційність та цілісність електронних даних та документів у прикладних системах.
У 2014 році нами було впроваджено в роботу інноваційний на той час магазин електронних послуг OLS, що дозволив ідентифікувати та автентифікувати його користувачів за допомогою електронного підпису. Це дало змогу впровадити онлайн послугу з отримання КЕП «MASTERKEY» та придбання ліцензій на програмні продукти «Арт-Звіт Pro», «Арт-Офіс» та «Арт-Крипто» Станом на червень 2022 року кількість користувачів магазину електронних послуг OLS сягнув понад 40 тисяч .
Арт Звіт
Арт Звіт пРРО
На сьогодні ми надаємо послуги «під ключ» як невеликим підприємствам так і великим корпораціям, а саме: оформлення КЕП «MASTERKEY», звітність до контролюючих органів, обмін електронними документами. Щодня ми вдосконалюємо наші програмні продукти та намагаємось бути кращим сервісом для своїх користувачів.